Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 77,0% sub estimat
Servicii de inlocuire a contoarelor de gaz cu membrană, cu debit maxim de până la 16mc/h pentru verificarea metrologică periodică - Bucuresti
- Număr anunț
- CN1033053
- Autoritate contractantă
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
- Furnizor / câștigător
- PRIMASERV SRL (CUI 17629570)
- Cod CPV
- 50411200-1 · Servicii de reparare si de intretinere a contoarelor de gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.199.906,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.657.600 RON 77,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2021 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1066660
- Termen limită
- 27.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 138-368440
- Documentație de atribuire
- DF1118748
Documente
Documentația de atribuire
- Acord Cadru Inlocuire contoare.pdf.p7s
- Anexa 1 Acord de confid dupa atrib.pdf.p7s
- Anexa 1 Tipuri contoare.pdf.p7s
- ANEXA 2 AC - Reguli embargo.docx.p7s
- ANEXA 2 AC - Reguli embargo.pdf.p7s
- Anexa 2 Cantitati si zone BUCURESTI.pdf.p7s
- Anexa 2 Macheta raportare accidente.pdf.p7s
- Anexa 3 Politica de Securitate IT.pdf.p7s
- Anexa 3 SSM.pdf.p7s
- Anexa 4 Protocol SSM.pdf.p7s
- Anexa 4 Reguli Sec.Conex.Dist (VPN).pdf.p7s
- Anexa 5 Carta de Securit Inform.pdf.p7s
- Anexa 5 Situatii accidente munca.pdf.p7s
- Anexa 6_FSS 17 102 Fisa vizita sec. SFLG.pdf.p7s
- Anexa 6 Metod. operational.pdf.p7s
- Anexa 7 Subantreprenori.pdf.p7s
- Contract sub. Inloc contoare.pdf.p7s
- CS Inlocuire contoare Buc_2021.pdf.p7s
- FisaDate_DF1118748.pdf
- Fomular propunere financiara.docx.p7s
- Formulare inlocuire contoare.doc.p7s
- Formular propunere tehnica.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 1.657.600 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 15 | Lot 15 - ACORD CADRU - Servicii de inlocuire a contoarelor de g… | — | PRIMASERV,SMART ECO PLUS · PRIMASERV 4 contracte | 1.148.000 RON |
| PRIMASERV,SMART ECO PLUS · contract 22608/22614 · 08.11.2021 | — | |||
| PRIMASERV · contract 22615-900501 · 08.11.2021 | 420.000 RON | |||
| PRIMASERV · contract 24214-900501 · 29.07.2022 | 168.000 RON | |||
| PRIMASERV · contract 24753-900501 · 09.11.2022 | 560.000 RON | |||
| 16 | Lot 16 - ACORD CADRU - Servicii de inlocuire a contoarelor de g… | — | SMART ECO PLUS,PRIMASERV · SMART ECO PLUS 2 contracte | 509.600 RON |
| SMART ECO PLUS,PRIMASERV · contract 22609/22616 · 08.11.2021 | — | |||
| SMART ECO PLUS · contract 22610-900501 · 08.11.2021 | 509.600 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIMASERV SRL CUI 17629570
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SMART ECO PLUS S.R.L. CUI RO22480163
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AQVA TERMO SANIT SRL CUI RO 10026350
Valoare atribuită
1.657.600 RON
din 7.199.906,44 RON estimat
77,0%
Adjudecat la 23,0% din estimat · economie 5.542.306,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.