Atribuită Anunț de participare

Lavete uz general

Număr anunț
CN1033042
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
MESSYSTECH SRL (CUI 11471879)
Cod CPV
19212310-1 · Articole din panza (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
15.07.2021 08:44
Anunț de atribuire
CAN1063567
Termen limită
20.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118326

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.