Atribuită
Anunț de participare
Serviciul de imprimare documente(Acord-cadru 36 luni)
- Număr anunț
- CN1033038
- Autoritate contractantă
- Directia Fiscala a Municipiului Timisoara (CUI 21666630)
- Furnizor / câștigător
- ETA2U SRL (CUI 1801821)
- Cod CPV
- 79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 777.000 RON
- Valoare atribuită
- 948.480 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1067076
- Termen limită
- 26.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 138-367584
- Documentație de atribuire
- DF1118638
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1118638.pdf
- Modele de formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INCREMENTAL SRL CUI RO 8024730
Valoare atribuită
948.480 RON
din 777.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro