Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 57,8% sub estimat

Consolidarea capacitatii unitatilor de invatamant preuniversitar de stat din municipiul Cluj-Napoca in vederea gestionarii situatiei de pandemie generata de virusul SARS-COV-2 prin achizitia de echipamente de protectie medicala/dispozitive medicale.

Număr anunț
CN1028898
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.335.682,67 RON
Valoare atribuită
985.241 RON 57,8% sub estimat
Data publicării
05.03.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1059604
Termen limită
15.04.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 045-110538
Documentație de atribuire
DF1106964

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 2.335.682,67 RON Adjudecat: 985.241 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Dezinfectanti pentru suprafete, produse de curatare 713.725,50 RON SOCADANCE MD SRL 415.245 RON ↓41,8%
2 Dezinfectanti pentru maini,sapun dezinfectant 866.000 RON SOCADANCE MD SRL 411.760 RON ↓52,5%
3 Echipamente de protectie 563.899 RON ATLAS MEDICAL 158.236 RON ↓71,9%
4 Dispozitive medicale si instrumente de masurare,de sterilizare … 192.058,17 RON Anulat

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOCADANCE MD SRL CUI 18392942
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
ATLAS SPORT SRL CUI 31806715
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
G & M 2000 SRL CUI RO 4057646
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

985.241 RON

din 2.335.682,67 RON estimat 57,8%

Adjudecat la 42,2% din estimat · economie 1.350.441,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.