Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 39,1% sub estimat

MIJLOACE FIXE UTILIZATE IN PROCESUL DE PRODUCȚIE Lot 1 - “Presă hidraulică de vulcanizat la cald cu platane 600 x 600” Lot 2 - “Presă hidraulică de îndoit tablă 100 tone ”

Număr anunț
CN1033125
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01557 SIBIU (CUI 25666684)
Furnizor / câștigător
DELTA MACHINE SRL (CUI 3751029)
Cod CPV
42633000-2 · Masini de indoit, de pliat, de indreptat sau de aplatizat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394.957 RON
Valoare atribuită
240.500 RON 39,1% sub estimat
Data publicării
22.07.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1063623
Termen limită
23.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 141-372673
Documentație de atribuire
DF1118978

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 394.957 RON Adjudecat: 240.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Presă hidraulică de vulcanizat la cald cu platane 600 x 600” 79.831 RON Anulat
2 Presă hidraulică de indoit tablă 100 tone 315.126 RON DELTA MACHINE S.R.L. 240.500 RON ↓23,7%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTA MACHINE SRL CUI RO 3751029
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PROMA MACHINERY SRL CUI RO 19062560

Valoare atribuită

240.500 RON

din 394.957 RON estimat 39,1%

Adjudecat la 60,9% din estimat · economie 154.457 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.