Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU ANALIZOARELE BACTALERT SI EPOC,PE LOTURI.
- Număr anunț
- CN1029197
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360.600 RON
- Valoare atribuită
- 360.600 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 10:52
- Anunț de atribuire
- CAN1054642
- Termen limită
- 19.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1107847
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 360.600 RON Adjudecat: 360.600 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL BACTALERT | 165.600 RON | MEDICLIM S.R.L. | 165.600 RON |
| 2 | ACHIZITIE REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL EPOC | 195.000 RON | SANPRODMED S.R.L. | 195.000 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANPRODMED SRL CUI RO 13362380
Valoare atribuită
360.600 RON
din 360.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro