Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,1% sub estimat
Servicii actualizare PMUD aferente proiectului ,,Planificare strategică și măsuri de simplificare pentru cetățeni la nivelul Municipiului Târgu Mureș” cod SIPOCA/MySMIS 824/136243
- Număr anunț
- SCN1083097
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 167.800 RON 16,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.03.2021 14:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1053984
- Termen limită
- 29.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1108042
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL CUI 33092442
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
F.I.P. CONSULTING SRL CUI RO 18423208
Valoare atribuită
167.800 RON
din 200.000 RON estimat
16,1%
Adjudecat la 83,9% din estimat · economie 32.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.