Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Achizitie “Motorină Euro 5”
- Număr anunț
- SCN1083064
- Autoritate contractantă
- ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.385.177 RON
- Valoare atribuită
- 1.359.949,50 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.03.2021 08:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1051348
- Termen limită
- 19.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1108004
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
1.359.949,50 RON
din 1.385.177 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 25.227,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.