Atribuită
Anunț de participare
INCHIRIERE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORT PIATRA SPARTA -SUCURSALA REGIONALA CF CLUJ
- Număr anunț
- SCN1083063
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. ,,C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. CLUJ - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15586731)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA NATIONALA DE TRANSPORT FEROVIAR DE MARFA "CFR - MARFA" SA (CUI 11054537)
- Cod CPV
- 60200000-0 · Servicii de transport feroviar (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.040.503 RON
- Valoare atribuită
- 1.040.503 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 08:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1053245
- Termen limită
- 12.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1107924
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
1.040.503 RON
din 1.040.503 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro