Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,3% sub estimat

FURNIZARE DEZINFECTANTI

Număr anunț
CN1033343
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.551.200 RON
Valoare atribuită
1.700.400 RON 33,3% sub estimat
Data publicării
29.07.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1070317
Termen limită
01.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 146-385494
Documentație de atribuire
DF1119638

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 1.700.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Dezinfectant pe baza de clor
2 Antiseptic pe baza de alcooli pentru dezinfectia igienica si c… SANTOMED IMPEX 1.700.400 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTOMED IMPEX SRL CUI RO 25115790
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DEZIMED SRL CUI RO12933224
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.700.400 RON

din 2.551.200 RON estimat 33,3%

Adjudecat la 66,7% din estimat · economie 850.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.