Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 61,7% sub estimat
Servicii transmisie – recepție radio a indecșilor contoarelor de apa folosind protocolul de comunicație LoRaWAN
- Număr anunț
- CN1033298
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- ETA2U SRL (CUI 1801821)
- Cod CPV
- 72314000-9 · Servicii de colectare si de colationare de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.663.064,05 RON
- Valoare atribuită
- 2.551.822,08 RON 61,7% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1066730
- Termen limită
- 31.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 145-384497
- Documentație de atribuire
- DF1119520
Documente
Documentația de atribuire
- Acord-Cadru.doc.p7s
- Caiet sarcini Lora 2021 iulie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1119520.pdf
- Fise tehnice contoare.docx.p7s
- Modele Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MODERN POWER SYSTEMS SRL CUI RO 29974172
Asociați 1
LUNA ELEKTRIK ELEKTRONIK SANAYI ve TICARET A.S. CUI 6090472390
Valoare atribuită
2.551.822,08 RON
din 6.663.064,05 RON estimat
61,7%
Adjudecat la 38,3% din estimat · economie 4.111.241,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.