Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 75,2% sub estimat

Aparatură medicală 3 (Aparat de anestezie, Ventilator, Aspirator chirurgical de putere mare și Masa de operatii multifunctională (oftalmo, ORL, chirurgie, ortopedie etc.))

Număr anunț
CN1033308
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 37190850)
Cod CPV
33192230-3 · Mese de operatie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.612.000 RON
Valoare atribuită
5.863.156,80 RON 75,2% sub estimat
Data publicării
27.07.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1087060
Termen limită
30.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 145-384407
Documentație de atribuire
DF1119632

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

5.863.156,80 RON

din 23.612.000 RON estimat 75,2%

Adjudecat la 24,8% din estimat · economie 17.748.843,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.