Atribuită Anunț de participare

Acord cadru materiale sanitare - consumabile compatibile 100 % sau echivalent cu injector RM marca Medrad / Bayer, model Spectris Solaris EP

Număr anunț
CN1033364
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177.000 RON
Valoare atribuită
244.280 RON
Data publicării
27.07.2021 08:55
Anunț de atribuire
CAN1067677
Termen limită
30.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1119802

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

244.280 RON

din 177.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.