Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de prestări servicii de prelucrare, inventariere, selecționare, depozitare, digitizare și gestionare electronică a documentelor create de Curtea de Conturi a României

Număr anunț
CN1033304
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
STEFADINA COMSERV SRL (CUI 9058944)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.027.660 RON
Valoare atribuită
10.212.478,23 RON
Data publicării
27.07.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1072679
Termen limită
04.10.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 145-384461
Documentație de atribuire
DF1119525

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

10.212.478,23 RON

din 8.027.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.