Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 87,8% sub estimat
Acord-cadru de achizitie publica de servicii de service aparatura medicala, divizat pe 3 loturi.
- Număr anunț
- CN1033393
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- PAPAPOSTOLOU SRL (CUI 22318421)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243.600 RON
- Valoare atribuită
- 29.700 RON 87,8% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2021 15:12
- Anunț de atribuire
- CAN1089613
- Termen limită
- 06.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1119846
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_13624_21.07.2021-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1119846.pdf
- Modele formulare-semnat.doc (8).p7s
- Proiect de AC + CS-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 29.700 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ECHIPAMENTE MEDICALE LOT 1 | — | Anulat | — |
| 2 | ECHIPAMENTE MEDICALE LOT 2 | — | PAPAPOSTOLOU S.R.L | 29.700 RON |
| 3 | ECHIPAMENTE MEDICALE LOT 3 | — | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAPAPOSTOLOU SRL CUI RO 22318421
Valoare atribuită
29.700 RON
din 243.600 RON estimat
87,8%
Adjudecat la 12,2% din estimat · economie 213.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.