Atribuită
Anunț de participare
Servicii de dirigenție de șantier pe perioada de execuție a lucrărilor și asistență tehnică în perioada de garanție a lucrărilor pentru obiectivul “Construirea blocului operator din cadrul Spitalului Județean de Urgență Slobozia, județ Ialomița”
- Număr anunț
- SCN1083193
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- IRIMAT CONS SRL (CUI 17171510)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173.430 RON
- Valoare atribuită
- 204.130 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 09:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1057116
- Termen limită
- 05.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1108125
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIMAT CONS SRL CUI RO 17171510
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
KNOCK-OUT TRADING S.R.L. CUI 23893010
Terți susținători 1
TECHNO VISION CONSULTING S.R.L. CUI 39387973
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ZIROMET SRL CUI 16589701
Valoare atribuită
204.130 RON
din 173.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro