Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,0% sub estimat
Motorina
- Număr anunț
- SCN1083190
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495.000 RON
- Valoare atribuită
- 366.300 RON 26,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.03.2021 09:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1051762
- Termen limită
- 30.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1108197
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ARTOIL SRL CUI RO 30335504
Valoare atribuită
366.300 RON
din 495.000 RON estimat
26,0%
Adjudecat la 74,0% din estimat · economie 128.700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.