Atribuită
Anunț de participare
ACHIZIȚIE DE UNITATE DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT ORL PENTRU PROIECTUL : „DOTARE AMBULATORIU INTEGRAT-SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU
- Număr anunț
- CN1029193
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 576.000 RON
- Valoare atribuită
- 575.990 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1061367
- Termen limită
- 19.04.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 052-130301
- Documentație de atribuire
- DF1107856
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Subcontractanți 1
TIMBERSTAR SRL CUI RO 22746304
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Subcontractanți 1
SONOROM SRL CUI RO 9164147
Valoare atribuită
575.990 RON
din 576.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro