Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,5% sub estimat
REABILITARE DRUM SATESC DS 679, SAT VALEA, COMUNA BOLBOSI, JUDETUL GORJ
- Număr anunț
- SCN1083274
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOLBOSI (CUI 4666428)
- Furnizor / câștigător
- SPERANŢA SRL (CUI 2163772)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 477.344,59 RON
- Valoare atribuită
- 427.015,63 RON 10,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.03.2021 16:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1053859
- Termen limită
- 02.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1108316
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPERANŢA SRL CUI RO2163772
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
YDAIL CONSTRUCT SRL CUI RO 14478413
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DAMITRADE SRL CUI RO 17270521
Valoare atribuită
427.015,63 RON
din 477.344,59 RON estimat
10,5%
Adjudecat la 89,5% din estimat · economie 50.328,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.