Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 51,6% sub estimat

Servicii de raspundere civila auto obligatorie – RCA, Servicii de asigurare contra accidentelor

Număr anunț
SCN1083232
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.836 RON
Valoare atribuită
48.329,05 RON 51,6% sub estimat
Data publicării
17.03.2021 07:31
Anunț de atribuire
SCNA1051507
Termen limită
29.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1108310

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

48.329,05 RON

din 99.836 RON estimat 51,6%

Adjudecat la 48,4% din estimat · economie 51.506,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.