Atribuită Anunț de participare

Achizitie materiale sanitare ATI si CHIRURGIE

Număr anunț
CN1029212
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
729.100 RON
Valoare atribuită
739.382,64 RON
Data publicării
17.03.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1059739
Termen limită
19.04.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 053-132795
Documentație de atribuire
DF1107763

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

739.382,64 RON

din 729.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.