Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 35,1% sub estimat

Servicii de arhivare si depozitare a documentelor aferente proiectelor finanțate în cadrul POIM și a documentelor aferente proiectelor finanțate din POAT al căror beneficiar este DGOIT

Număr anunț
SCN1083307
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
ARHIV DM SRL (CUI 32926868)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148.984 RON
Valoare atribuită
96.637 RON 35,1% sub estimat
Data publicării
18.03.2021 09:39
Anunț de atribuire
SCNA1052958
Termen limită
29.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1108407

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ARHIV DM SRL CUI 32926868
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

96.637 RON

din 148.984 RON estimat 35,1%

Adjudecat la 64,9% din estimat · economie 52.347 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.