Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,7% sub estimat
Servicii intretinere si reparaţii sisteme de alarmare , antiincendiu si sisteme TV cu circuit inchis, echipamente video precum si furnizare piese si accesorii - 4 loturi LOT 1: Servicii de intretinere si reparatii pentru 15 de sisteme de detecție efracție, sisteme detecție incendiu, sisteme TV cu circuit închis, și respectiv furnizarea pieselor de schimb și accesoriilor necesare funcționării acestora LOT 2: Servicii de întreținere și reparații a sistemelor de supraveghere video și furnizarea pieselor de schimb și accesoriilor necesare funcționării acestora LOT 3: Servicii de întreținere și reparații pentru un sistem de detecție și alarmare la incendiu și furnizarea pieselor de schimb și accesoriilor necesare funcționării acestuia LOT 4: Servicii de intretinere si reparatii pentru 5 sisteme de detecție efracție, sisteme detecție incendiu și centrala de dispecerizare a întregului sistem de alarmare și respectiv furnizarea pieselor de schimb și accesoriilor necesare funcționării acestora
- Număr anunț
- CN1033475
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- CONTACT-PLUS SRL (CUI 4893617)
- Cod CPV
- 50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 86.478,98 RON
- Valoare atribuită
- 64.217,43 RON 25,7% sub estimat
- Data publicării
- 29.07.2021 16:33
- Anunț de atribuire
- CAN1064917
- Termen limită
- 31.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1120124
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Adjudecat: 64.217,43 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de intretinere si reparatii pentru 15 de sisteme de de… | — | S.C. Contact Plus S.R.L. | 27.000 RON |
| 2 | Servicii de întreținere și reparații a sistemelor de supraveghe… | — | SC MORAR PAZA SI PROTECTIE SRL | 25.210,08 RON |
| 3 | Servicii de întreținere și reparații pentru un sistem de detecț… | — | S.C. Contact Plus S.R.L. | 3.430,67 RON |
| 4 | Servicii de intretinere si reparatii pentru 5 sisteme de detecț… | — | S.C. Contact Plus S.R.L. | 8.576,68 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTACT-PLUS SRL CUI RO4893617
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MORAR-PAZĂ ŞI PROTECŢIE SRL CUI RO 15634243
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MATRIX COMPUTERS SRL CUI RO 14233804
Valoare atribuită
64.217,43 RON
din 86.478,98 RON estimat
25,7%
Adjudecat la 74,3% din estimat · economie 22.261,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.