Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE MANEVRA FEROVIARA PE LINIILE FERATE INDUSTRIALE LUPENI
- Număr anunț
- CN1029365
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA NATIONALA DE TRANSPORT FEROVIAR DE MARFA "CFR - MARFA" SA (CUI 11054537)
- Cod CPV
- 60200000-0 · Servicii de transport feroviar (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.150.794 RON
- Valoare atribuită
- 1.150.794 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 07:06
- Anunț de atribuire
- CAN1056329
- Termen limită
- 19.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1108384
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
ANTREPRIZA DE CONSTRUCŢII CĂI FERATE S.A. CUI RO 15607567
Valoare atribuită
1.150.794 RON
din 1.150.794 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro