- Număr anunț
- CN1029267
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA PREZIDENTIALA (CUI 4283732)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.756.416,80 RON
- Valoare atribuită
- 4.399.742,30 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1056939
- Termen limită
- 15.04.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 055-136116
- Documentație de atribuire
- DF1108216
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr. 2 - Model contract subsecvent, final.doc.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1108216.pdf
- formulare gaze naturale.doc.p7s
- Model ACORD_CADRU_furnizare gaze, final.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENGIE ROMANIA S.A. CUI RO 13093222
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PREMIER ENERGY TRADING S.R.L. CUI RO7127592
Valoare atribuită
4.399.742,30 RON
din 2.756.416,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro