Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare echipamente de plasmafereza ,inclusiv Kit-urile de plasmafereza compatibile cu echipamentele furnizate
- Număr anunț
- CN1033588
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
- Furnizor / câștigător
- GRANDIS IMPACT S.R.L. (CUI 24889556)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 845.251,50 RON
- Valoare atribuită
- 845.251,50 RON
- Data publicării
- 06.08.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1063018
- Termen limită
- 23.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 151-399712
- Documentație de atribuire
- DF1120477
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRANDIS IMPACT S.R.L. CUI RO24889556
Subcontractanți 1
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL CUI RO 3391027
Valoare atribuită
845.251,50 RON
din 845.251,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro