Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,8% sub estimat

8/2021”Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarile de imbunatatiri funciare din cadrul Filialelor Teritoriale ale Agentiei Nationale de Imbunatatiri Funciare " Lot I - Lucrari de Intretinere si reparatii la SPB Poarta Alba din amenajarea de irigatii Carasu Poarta Alba din cadrul Filialei Teritoriale de IF Constanta UA Constanta Sud. Lot II Lucrari de intretinere si repatratii la infrastructura de IF din amenajarea de irigatii Ripiceni Stanca si Horia Liveni Manoleasa din cadrul filialei Teritoriala de IF Botosani Lot III Lucrari de intretinere si reparatii pe canalul de distributire a apei pentru irigatii Iazul Morilor din amenajarea de irigatii AHC Campia Buzaului Canal Vest aflata in administrarea Filialei de IF Buzau Lot IV Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarea de irigatii Letea Veche pentru filiala Teritotiala de IF Bacau

Număr anunț
CN1029435
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
Furnizor / câștigător
EUROCLIF PC SRL (CUI 28698435)
Cod CPV
45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.675.123,38 RON
Valoare atribuită
2.173.911,45 RON 40,8% sub estimat
Data publicării
19.03.2021 11:18
Anunț de atribuire
CAN1065676
Termen limită
26.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1108025

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 3.675.123,38 RON Adjudecat: 2.173.911,45 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lucrari de Intretinere si reparatii la SPB Poarta Alba din amen… 1.991.603,67 RON EUROCLIF PC SRL 1.898.624,26 RON ↓4,7%
2 Lucrari de intretinere si repatratii la infrastructura de IF di… 278.160,50 RON MECANEX 275.287,19 RON ↓1,0%
3 Lucrari de intretinere si reparatii pe canalul de distributire … 947.359,66 RON Anulat
4 Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarea de irigatii L… 457.999,55 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROCLIF PC SRL CUI RO 28698435
Subcontractanți 1
MASTER SA CUI RO 1860186
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MECANEX SA CUI 613803
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

2.173.911,45 RON

din 3.675.123,38 RON estimat 40,8%

Adjudecat la 59,2% din estimat · economie 1.501.211,93 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.