Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Furnizare 2 complete targă electrică transport pacienți supraponderali+troliu+kit de fixare a tărgii în Autospeciala de Transport Persoane și Victime Multiple (ATPVM)

Număr anunț
CN1033569
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156.000 RON
Valoare atribuită
155.500 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
02.08.2021 14:58
Anunț de atribuire
CAN1065889
Termen limită
06.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1120331

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372

Valoare atribuită

155.500 RON

din 156.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.