Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,5% sub estimat

Sulfat de fier heptahidrat (FeSO4*7H2O) - 670 tone

Număr anunț
SCN1083354
Autoritate contractantă
Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
Furnizor / câștigător
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
Cod CPV
24313000-1 · Sulfuri, sulfati, nitrati, fosfati si carbonati (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638.368,97 RON
Valoare atribuită
130.650 RON 79,5% sub estimat
Data publicării
19.03.2021 08:15
Anunț de atribuire
SCNA1053025
Termen limită
12.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1108456

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ATAI CHEMICALS SRL CUI RO 18211884

Valoare atribuită

130.650 RON

din 638.368,97 RON estimat 79,5%

Adjudecat la 20,5% din estimat · economie 507.718,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.