Atribuită
Anunț de participare
Furnizare Dezinfectant pentru microaeroflora compatibil cu aparatul Nocospray
- Număr anunț
- SCN1083349
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- EUROMEDICA INC. GROUP SRL (CUI 3022798)
- Cod CPV
- 39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176.000 RON
- Valoare atribuită
- 176.000 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 07:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1051372
- Termen limită
- 29.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1108472
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROMEDICA INC. GROUP SRL CUI RO 3022798
Valoare atribuită
176.000 RON
din 176.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro