Atribuită Anunț de participare

Furnizarea prin închiriere a unor licențe, neexclusive, limitate în timp și teritorial pentru un soft de planificare rute și întocmire programe de circulație pentru liniile de transport public

Număr anunț
SCN1083460
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara pentru Transport Public Bucuresti - Ilfov (CUI 38474532)
Furnizor / câștigător
DPK System spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia (CUI 6832080260)
Cod CPV
48332000-4 · Pachete software de planificare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219.978 RON
Valoare atribuită
219.960 RON
Data publicării
22.03.2021 10:44
Anunț de atribuire
SCNA1052149
Termen limită
02.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1108464

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

219.960 RON

din 219.978 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.