Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,5% sub estimat
Acord cadru furnizare medicamente pentru Programul National de Supleere a Functiei Renale
- Număr anunț
- SCN1083454
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
- Cod CPV
- 33141550-0 · Heparina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.400 RON
- Valoare atribuită
- 149.529,60 RON 21,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.03.2021 10:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1051469
- Termen limită
- 02.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1108616
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI DIALIZA.docx.p7s
- Contract subsecvent.doc.p7s
- FisaDate_DF1108616.pdf
- FORMULARE SICAP.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROPHARM HOLDING SA CUI RO 6567900
Valoare atribuită
149.529,60 RON
din 190.400 RON estimat
21,5%
Adjudecat la 78,5% din estimat · economie 40.870,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.