Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,1% sub estimat
TRUSA SCULE ELECTRICIENI
- Număr anunț
- SCN1083427
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.506,84 RON
- Valoare atribuită
- 12.697,93 RON 23,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.03.2021 08:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1054236
- Termen limită
- 12.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1108635
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MOB&IUS CUI RO 23049178
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GRUP SOLUŢII EXPERTE SRL CUI RO25159479
Valoare atribuită
12.697,93 RON
din 16.506,84 RON estimat
23,1%
Adjudecat la 76,9% din estimat · economie 3.808,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.