Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 57,8% sub estimat
Contract de servicii de internet, telefonie fixă digitală -voce-date și televiziune pentru Arena Națională
- Număr anunț
- SCN1083550
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.896 RON
- Valoare atribuită
- 24.857,04 RON 57,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.03.2021 16:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1052822
- Termen limită
- 08.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1108837
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716
Valoare atribuită
24.857,04 RON
din 58.896 RON estimat
57,8%
Adjudecat la 42,2% din estimat · economie 34.038,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.