Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,4% sub estimat
Contract de furnizare Pachete software Antivirus
- Număr anunț
- SCN1083548
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- AGER BUSINESS MANAGEMENT SRL (CUI 14732790)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.083,80 RON
- Valoare atribuită
- 35.083,80 RON 5,4% sub estimat
- Data publicării
- 23.03.2021 16:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1053386
- Termen limită
- 08.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1108903
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGER BUSINESS MANAGEMENT SRL CUI RO14732790
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
35.083,80 RON
din 37.083,80 RON estimat
5,4%
Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 2.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.