Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,5% sub estimat
„Intocmire documentatie tehnico-economica pentru desfiintare cladire” - Post Revizie Vagoane Brad”-SRTFC Timisoara
- Număr anunț
- CN1033654
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- MSVM PROIECT SRL (CUI 17521615)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.900 RON
- Valoare atribuită
- 10.250 RON 20,5% sub estimat
- Data publicării
- 04.08.2021 16:16
- Anunț de atribuire
- CAN1064539
- Termen limită
- 03.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1120691
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MSVM PROIECT SRL CUI RO 17521615
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
URBAN UPGRADE ARCHITECTURE AND ENGINEERING S.R.L. CUI RO 41224234
Valoare atribuită
10.250 RON
din 12.900 RON estimat
20,5%
Adjudecat la 79,5% din estimat · economie 2.650 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.