Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat
Reparatii si intretinere strazi in Municipiul Baia Mare
- Număr anunț
- CN1033655
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
- Furnizor / câștigător
- ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA (CUI 9478840)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299.895.946,48 RON
- Valoare atribuită
- 283.982.538,51 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1078826
- Termen limită
- 08.11.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 153-405873
- Documentație de atribuire
- DF1120836
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Formulare_Acord cadru_Reparatii si intretinere strazi_BM_01.08.2021.doc.p7s
- Anexa lista strazi.pdf.p7s
- Caiet Sarcini executie lucrari.pdf.p7s
- Caiet Sarcini prezentare oferta.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- Estimare cantitati Acord-cadru maxim fara valori.pdf.p7s
- Estimare cantitati Acord-cadru minim fara valori.pdf.p7s
- Estimare cantitati contract subsecvent maxim fara valori.pdf.p7s
- Estimare cantitati contract subsecvent minim fara valori.pdf.p7s
- FisaDate_DF1120836.pdf
- Managementul riscurilor.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Asociați 1
CONSTRUROM SA CUI RO 16161089
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIFERIT AG S.R.L. CUI RO25113978
Terți + subcontractanți 1
DIFERIT SRL CUI RO 13845570
Valoare atribuită
283.982.538,51 RON
din 299.895.946,48 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 15.913.407,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.