Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,0% sub estimat
Servicii de exploatare forestiera
- Număr anunț
- CN1033804
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC BUZAUL ARDELEAN R.A (CUI 17177326)
- Furnizor / câștigător
- DANLEONIK FOREST S.R.L. (CUI 42092417)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.428,56 RON
- Valoare atribuită
- 55.121,70 RON 44,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2021 08:35
- Anunț de atribuire
- CAN1063272
- Termen limită
- 23.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1121111
Documente
Documentația de atribuire
- 2100144103040-semnat.pdf.p7m
- apv 2100144102700-semnat.pdf.p7m
- apv 2100144102710-semnat.pdf.p7m
- apv 2100144102720-semnat.pdf.p7m
- apv 2100144102730-semnat.pdf.p7m
- apv2100144103050-semnat.pdf.p7m
- apv 2100144103260-semnat.pdf.p7m
- caiet de sarcini (1)-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1121111.pdf
- Formular 12 CONTRACT PRESTARI SERVICII EXPLOATARE FORESTIERA-1-semnat.doc.p7m
- FORMULARE-semnat.doc.p7m
Loturi (5)
Estimat: 60.947,85 RON Adjudecat: 55.121,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERA PARTIDA 2100144103050 | 5.513,65 RON | DANLEONIK FOREST | 5.338,82 RON ↓3,2% |
| 3 | SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERA PARTIDA 2100144102720 | 9.880,67 RON | DANLEONIK FOREST | 9.722,30 RON ↓1,6% |
| 4 | SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERA PARTIDA 2100144102730 | 12.331,12 RON | DANLEONIK FOREST | 11.837,42 RON ↓4,0% |
| 6 | SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERA PARTIDA 2100144102700 | 10.071,31 RON | DANLEONIK FOREST | 9.525,60 RON ↓5,4% |
| 7 | SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERA PARTIDA 2100144103260 | 23.151,10 RON | Gidco Service srl | 18.697,56 RON ↓19,2% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GIDCO SERVICE SRL CUI Ro 21915189
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANLEONIK FOREST S.R.L. CUI RO42092417
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SILVABAN S.R.L. CUI RO 32778974
Valoare atribuită
55.121,70 RON
din 98.428,56 RON estimat
44,0%
Adjudecat la 56,0% din estimat · economie 43.306,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.