Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,9% sub estimat
Servicii de mentenanţă a surselor neintreruptibile de energie(UPS) 160 KVA din dotarea Regiei
- Număr anunț
- SCN1083604
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Furnizor / câștigător
- POWER SUPPLY SYSTEMS UPS SRL (CUI 14602405)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.782 RON 22,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.03.2021 15:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1052810
- Termen limită
- 06.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1109031
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
POWER SUPPLY SYSTEMS UPS SRL CUI RO14602405
Valoare atribuită
5.782 RON
din 7.500 RON estimat
22,9%
Adjudecat la 77,1% din estimat · economie 1.718 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.