Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Reparaţii curente la instalaţiile SCB pe raza Secţiei CT 1 in statia Gura Motrului și pe BLA Gura Motrului-Filiași
- Număr anunț
- CN1033736
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. “C.F.R.” S.A. – SUCURSALA REGIONALA C.F. CRAIOVA – UNITATE OPERATIONALA (CUI 15603417)
- Furnizor / câștigător
- SPIACT CRAIOVA S.A. (CUI 14452049)
- Cod CPV
- 45234115-5 · Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275.262,18 RON
- Valoare atribuită
- 274.626,66 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2021 09:12
- Anunț de atribuire
- CAN1063945
- Termen limită
- 09.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1120884
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPIACT CRAIOVA S.A. CUI RO 14452049
Valoare atribuită
274.626,66 RON
din 275.262,18 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 635,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.