Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,5% sub estimat
LOT 1 - Ecograf portabil cu 3 sonde LOT 2 - Ecograf stationar cu 3 sonde
- Număr anunț
- CN1033856
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33112340-3 · Ecocardiografe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.218.599,98 RON
- Valoare atribuită
- 1.675.550 RON 24,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.08.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1066027
- Termen limită
- 14.10.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 158-417697
- Documentație de atribuire
- DF1121286
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 2.218.599,98 RON Adjudecat: 1.675.550 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ecograf portabil cu 3 sonde | 862.154,07 RON | PHILIPS ROMANIA | 322.550 RON ↓62,6% |
| 2 | Ecograf stationar cu 3 sonde | 1.356.445,91 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. | 1.353.000 RON ↓0,3% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Valoare atribuită
1.675.550 RON
din 2.218.599,98 RON estimat
24,5%
Adjudecat la 75,5% din estimat · economie 543.049,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.