Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,8% sub estimat

Furnizare de echipamente pentru spatii de joacă din Municipiul Oradea Cod unic 4230487/2021/50

Număr anunț
CN1033820
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI 1770555)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252.100 RON
Valoare atribuită
189.508 RON 24,8% sub estimat
Data publicării
16.08.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1068053
Termen limită
24.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 158-417584
Documentație de atribuire
DF1121124

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DUPEX SRL CUI RO 1770555
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
IMSAURISA SRL CUI 26931797
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ATLAS SPORT SRL CUI 31806715

Valoare atribuită

189.508 RON

din 252.100 RON estimat 24,8%

Adjudecat la 75,2% din estimat · economie 62.592 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.