Atribuită Anunț de participare

Servicii de curatenie si igienizare

Număr anunț
CN1033825
Autoritate contractantă
COMPANIA DE INVESTITII SI DEZVOLTARE SECTOR 1 S.A (CUI 40311936)
Furnizor / câștigător
EUROTOTAL COMP SRL (CUI 5324539)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.790.000 RON
Valoare atribuită
8.473.415 RON
Data publicării
16.08.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1065632
Termen limită
17.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 158-418316
Documentație de atribuire
DF1121148

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CIP AVANTAJ SRL CUI 18605579
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

8.473.415 RON

din 2.790.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.