Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat

SISTEM MICROFLUIDIC CU PERFUZIE CONTROLATA COMPATIBIL CU MICROSCOPIE DE INALTA REZOLUTIE

Număr anunț
SCN1083727
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
38425000-0 · Echipament pentru mecanica fluidelor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153.560 RON
Valoare atribuită
146.180 RON 4,8% sub estimat
Data publicării
26.03.2021 10:16
Anunț de atribuire
SCNA1054396
Termen limită
16.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1109095

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCK ROMANIA SRL CUI 20631065

Valoare atribuită

146.180 RON

din 153.560 RON estimat 4,8%

Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 7.380 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.