Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Achizitia unui sistem informatic de tip aplicatie de monitorizare lucrari executate in sectorul 3

Număr anunț
CN1034010
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260.500 RON
Valoare atribuită
1.250.400 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
20.08.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1068337
Termen limită
27.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 162-426137
Documentație de atribuire
DF1121015

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSOFT++ SRL CUI RO 5831590

Valoare atribuită

1.250.400 RON

din 1.260.500 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 10.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.