Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,8% sub estimat
Acord cadru de furnizare pâine semialbă
- Număr anunț
- CN1034103
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DE MAXIMA SIGURANTA BACAU (CUI 4278752)
- Furnizor / câștigător
- DAVIO PAN GRUP IMPEX SRL (CUI 33773150)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268.101,63 RON
- Valoare atribuită
- 241.778,92 RON 9,8% sub estimat
- Data publicării
- 24.08.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1065295
- Termen limită
- 24.09.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 164-430356
- Documentație de atribuire
- DF1122061
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAVIO PAN GRUP IMPEX SRL CUI RO 33773150
Valoare atribuită
241.778,92 RON
din 268.101,63 RON estimat
9,8%
Adjudecat la 90,2% din estimat · economie 26.322,71 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.