Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,9% sub estimat

Mentenanta hardware + software DC/DR

Număr anunț
CN1034084
Autoritate contractantă
DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
Furnizor / câștigător
FOCALITY SRL (CUI 23154424)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.291.040 RON
Valoare atribuită
661.486,35 RON 79,9% sub estimat
Data publicării
24.08.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1069950
Termen limită
27.09.2021 12:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 164-431917
Documentație de atribuire
DF1121973

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424

Valoare atribuită

661.486,35 RON

din 3.291.040 RON estimat 79,9%

Adjudecat la 20,1% din estimat · economie 2.629.553,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.