Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat
FURNIZARE MODULE SI COMPONENTE PENTRU ACESTEA
- Număr anunț
- CN1029588
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 44613700-7 · Bene pentru deseuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.792.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.579.840 RON 11,8% sub estimat
- Data publicării
- 30.03.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1060505
- Termen limită
- 05.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 062-156593
- Documentație de atribuire
- DF1109002
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAVITEX PROD SRL CUI RO 7152561
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HORACE MEDIA SRL CUI 26053386
Terți + subcontractanți 1
DUAL MAN SRL CUI RO 6711479
Valoare atribuită
1.579.840 RON
din 1.792.000 RON estimat
11,8%
Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 212.160 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.