Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,9% sub estimat
PULPA DE PORC CU OS
- Număr anunț
- SCN1083897
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- NICBAC PROD SRL (CUI 9817750)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.000 RON
- Valoare atribuită
- 43.600 RON 35,9% sub estimat
- Data publicării
- 31.03.2021 12:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1051701
- Termen limită
- 09.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1109394
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICBAC PROD SRL CUI RO 9817750
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SALTEMPO SRL CUI 3119988
Valoare atribuită
43.600 RON
din 68.000 RON estimat
35,9%
Adjudecat la 64,1% din estimat · economie 24.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.