Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat
LICITATIE DESCHISA PROIECT COVID-COMBAT 2021
- Număr anunț
- CN1034244
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.498.465,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.328.796 RON 11,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1065854
- Termen limită
- 13.09.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 167-437078
- Documentație de atribuire
- DF1122482
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (11)
Estimat: 1.498.465,60 RON Adjudecat: 1.328.796 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Container cu grup saniatr complet si aer conditionat | 25.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Monitoare functii vitale | 7.560 RON | Anulat | — |
| 3 | Aparat de radiologie si scopie | 1.172.248 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. | 1.050.000 RON ↓10,4% |
| 4 | Injectomat | 2.399 RON | Anulat | — |
| 5 | Analizor automat de coagulare | 101.250 RON | Medist | 101.200 RON |
| 6 | Analizor automat de biochimie cu modul ISE | 142.000 RON | BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC S.R.L. | 135.000 RON ↓4,9% |
| 7 | Defibrilator automat extern | 16.033,60 RON | PRO RSQ | 14.996 RON ↓6,5% |
| 8 | Lampi UV | 26.900 RON | IANLUX | 26.000 RON ↓3,3% |
| 9 | Scaune recoltare | 2.500 RON | Anulat | — |
| 10 | Termometre | 1.625 RON | ROM TECH | 1.600 RON ↓1,5% |
| 11 | Pulxoximetre | 950 RON | Anulat | — |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL CUI RO 17167080
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST S.R.L. CUI RO 6705884
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Subcontractanți 1
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225
Valoare atribuită
1.328.796 RON
din 1.498.465,60 RON estimat
11,3%
Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 169.669,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.